FIRST LOOK

FIRST LOOK , to istotny element całościowego podejścia do wdrażania systemu segregacji pacjentów w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, oraz do wstępnej, szybkiej i nieinwazyjnej oceny pacjentów w placówkach medycznych. 

 

FIRST LOOK  wypełnia lukę segregacji medycznej, powstającą pomiędzy momentem pojawienia się pacjenta w szpitalu, a chwilą rozpoczęcia procedury triage, nazywany bezwładnością pacjenta. Stanowi też istotny element wpływający na powtórną ocenę pacjenta, zmiany w jego stanie w czasie, i stanowi determinant wczesnej interwencji medycznej. 

 

FIRST LOOK  w głównej mierze opiera się na ocenie wzrokowo-słuchowej, a w prawnej i doświadczonej osobie zajmuje około 30s. Skierowane jest do personelu medycznego, ale doskonale odnajdują się w nim również pracownicy administracyjni, na co dzień mający kontakt z pacjentami.

 

Kadra instruktorska, prowadząca szkolenie  provider, opracowała kryteria oceny, monitorowania jakości procedury, i rozwoju zespołu realizującego daną jednostkę w placówce opieki medycznej 

 

kurs trwa 2h zegarowe

 

w ramach kursu, słuchacz otrzyma materiały szkoleniowe, oraz kartę ewaluacji

najlepsi słuchacze będą mieli możliwość rozwijać procedurę w przyszłości

 

koszt kursu to 150pln

możesz nam pomóc, wspierając nas finansowo. możesz też wykonać kilka prostych czynności. zajrzyj

© 2023 by Train of Thoughts. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now