Szkolenie MTS Provider

Jako International Reference Group Manchester Triage System w Polsce zapraszamy Państwa do udziału

w szkoleniu MTS Provider.
Szkolenie MTS prowadzone jest przez certyfikowanych instruktorów – praktyków.

 

Program szkolenia jest zatwierdzony przez Grupę ALSG z siedzibą w Manchester. Uczestnicy szkolenia poprzez szkolenie teoretyczne oraz praktyczne poznają szczegóły związane ze stosowaniem systemu.

 

Jest to kurs bardzo intensywny, trwający cały dzień. Uczestnicy w sposób praktyczny uczą się posługiwać skalą bólu (nieodłącznym narzędziem wykorzystywanym w MTS), stosowaniem odpowiednich diagramów oraz dyskryminatorów odpowiadającymi objawom z jakimi pacjent może zgłosić się na Oddział Ratunkowy.

 

Podczas szkolenia wyjaśniane są szczegółowe pojęcia pojawiające się w diagramach i dyskryminatorach co pozwala wdrożyć system do pracy po odbyciu szkolenia. Instruktorzy poprzez doświadczenie kliniczne przedstawiają przypadki zgłoszeń na oddział ratunkowy w odniesieniu do omawianych zagadnień i diagramów.

 

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymuj certyfikaty zatwier-dzone przez grupę ALSG – organizację skupiającą wszystkie centra szkoleniowe i instruktorów triage MTS. Dzięki certyfikowanym instruktorom uczestnicy szkolenia zapoznają się z najnowszą wersją triage MTS, co sprawia, iż bezpiecznie mogą posługiwać się systemem dla dobra pacjenta jak i podmiotu w którym prowadzony jest system triage oparty o MTS.


Szkolenia odbywać się będą na terenie Gdańska, a dokładna lokalizacja zostanie podana na 14 dni przed wyznaczonym terminem. Aby szkolenie odbyło się konieczne jest utworzenie grupy min. 20 uczestników (max. 25). Szkolenie trwa 8 godz. zegarowych. Za szkolenie można otrzymać 8 pkt. edukacyjnych dla Ratowników Medycznych za zgodą konsultanta Medycyny Ratunkowej.

 

Podczas szkolenia przewidziane są dwie przerwy kawowe oraz ciepły posiłek (lunch).

 

Jeśli mają Państwo pytania proszę kierować je pod poniżej podany numer telefony lub za pośrednictwem strony internetowej www.mts.edu.pl, będziemy starać się odpowiadać możliwie najszybciej jak będzie to możliwe.
Szkolenia odbędą się w terminach:
31.01.2020
27.03.2020
05.06.2020
30.10.2020
11.12.2020

Osoba do kontaktu Krzysztof Flis tel. 507-104-003

mail: mts@mts.edu.pl

możesz nam pomóc, wspierając nas finansowo. możesz też wykonać kilka prostych czynności. zajrzyj

© 2023 by Train of Thoughts. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now